s
 
Özellikler Kullanım Şekli

Uygulama

İletişim

n

 

 

Ürünün Özellikleri

10 lt Powerlack su bazlı parke cilası, dolgu ve iki kat cila olmak üzere 60 m2 alanı cilalamak için yeterlidir. 5 lt lik galon 30 m2 alanı ve 2,5 lt lik galon 15 m2 alanı dolguyla beraber üç kat cilalamaktadır.

 

Naturalack su bazlı parke cilası uygulaması ve kullanımı son derece sağlıklı ve kolay bir üründür. Ürünün en önemli özelliklerinden biri hem dolgu hem cila olarak ikili işlev görmesidir. Dolgu olarak, çabuk kuruması ve üstüne zımpara uygulamasını çok kısa bir sürede (30 dakika) kabul etmesi hem ustaların hem de acelesi olan kullanıcılar için kayda değer bir özelliktir.

Naturalack su bazlı parke cilası ile bir salon ya da ortalama salon büyüklüğünde 2-3 oda hem sistre hem dolgu ve hem de cilası ile bir günde bitirilebilir. Bu ise hem ustalar hem de kullanıcılar için en çok aranan özelliklerden biridir.

Naturalack su bazlı parke cilası eşdeğeri tüm sentetik ürünler için (tümü petrol içeriklidir) gerçek bir alternatif oluşturmaktadır. Özellikle çocuk ve yaşlıların bulunduğu ortamlar için, alerjik hastalıkları ya da benzer tür hastalıkları olanların tümü için önerilir.

Naturalack su bazlı parke cilası benzeri, muadili, eşdeğeri tüm ürünlerden en önemli farkı, hataları tolore edebilen yapısı ve uygun fiyatıdır.

Naturalack su bazlı parke cilası sadece parkelerde değil tüm ahşap ürünlerde kullanılabilir bir üründür.

Rulo ya da fırça ile rahatça ve kolayca uygulanabilmektedir.

Naturalack su bazlı parke cilasının son katı Powerlack Çift Bileşik (200 gr ) ile %5 karıştırılarak birlikte vurulabilir..